הסרת קעקוע בטיפול אחד

תוכן עניינים
צרו איתנו קשר לייעוץ או חייגו

הסרת קעקוע בטיפול אחדהסרת קעקועים בטיפול אחד היא אפשרית, אך יקרה יותר מאשר כל טיפול אחר. הסרת קעקוע בטיפול אחד לאו דווקא מתאימה לכל אחד, אך היא מאוד אהודה והתוצאות שנבחנו לאחר שישה חודשים מהתהליך מראות עד כמה הטיפול אפקטיבי. כדי לבחון אם אתם מתאימים עליכם יהיה להגיע לפגישת ייעוץ (חינמית) ולברר אם אתם עומדים בתנאים הנדרשים לכך. 

 

שיטות להסרת קעקוע

יש מגוון רחב להסרת קעקועים, יש שיטות אשר כוללות הסרת קעקוע בטיפול אחד וחלק אחר מתפרש על מספר טיפולים בהפרשים של כחודש וחצי עד חודשיים מטיפול לטיפול. מהן השיטות להסרת קעקוע?

  • ניתוח – הסרת קעקוע בטיפול אחד באמצעות תהליך כירורגי מתבצע תוך כדי הרדמה מקומית. התהליך הוא כריתה של מקום הקעקוע ותפירה של העור שנשאר. מדובר בטיפול חד פעמי אשר בסופו יש צלקת. שיטה זו אינה מיועדת לקעקועים גדולים, אלא קטנים. יש הרבה חסרונות לשיטה הזאת ולכן היא אינה נפוצה.
  • שיוף – בשיטה הזאת משייפים את העור באמצעות מקדחה ונייר ליטוש. המקדחה מסירה את שכבות העור אך כאן ברוב המקרים נדרש ליותר מטיפול אחד. מדובר על שיטה מאוד מיושנת והתוצאות אינן מספקות. כמו כן, שיטה זאת מותירה צלקות ברוב המקרים שלא ניתן לתקן. 
  • לייזר – השיטה הבטוחה ביותר היא באמצעות לייזר. בתהליך זה באמצעות קרני לייזר מפרקים את הקשר של הפיגמנטים ומפרידים אותם מהחלבונים. השיטה נפוצה לא רק עבור קעקועים סטנדרטיים, אלא גם קעקועי איפור ופיגמנטציה בעור. בעבר לא היה ניתן להסיר כל צבע, אך היום זאת אפשרות קיימת. יש סבירות גבוהה יותר לתוצאות טובות בקרב צבעים כהים מאשר בהירים. התהליך מתבצע לאחר אלחוש של המקום, בדרך כלל התהליך מתפרש על מספר טיפולים בהתאם למקרה. 

טכנולוגיית הסרת קעקוע בטיפול אחד

כיום הטכנולוגיה המתקדמת ביותר נקראת R20. בשיטה זאת אנחנו יכולים להסיר את הקעקוע תוך טיפול אחד. היתרון המובהק של התהליך הזה הוא התסכול שאינו קיים בדומה לתהליך ממושך. כאשר התהליך מתפרש על מספר טיפולים שבין כל טיפול יש הפרש של כחודש וחצי, המטופל יכול לחוש מתוסכל מהתוצאות ולהפסיק את התהליך. מוטב לציין, טיפול הסרת קעקוע באמצעות לייזר הינו המוביל ביותר בתחום ובעל התוצאות הטובות ביותר. בשיטת R20 יש 4 סשנים בהפרש של כ-20 דקות בין כל סשן. התהליך עובד ממש כמו טיפול סטנדרטי להסרת קעקועים בלייזר, הן ברמת הכאב והן ברמת האיכות. רמת הכאב משתנה בהתאם לרמת הסבל שלכם ולרוב, בעלי גוון עור בהיר יחוו כאב בסף גבוה יותר. 

עם זאת, עבור קעקועים גדולים יותר נכון לפנות לתהליך המסורתי של הסרת קעקוע בלייזר. אמנם הסרת קעקוע בטיפול אחד יכולה מאוד להקל עלינו, אך היא יותר נכונה במקרים פחות מורכבים. ככל שהתהליך מורכב יותר, ככה נצטרף לפרוש אותו על גבי מספר טיפולים. 

 

חשוב להדגיש. גם בטכנולוגיית לייזר רגילה ניתן להסיר קעקועים קטנים ביום אחד. הבעיה העיקרית שגורמת להמשך התהליך על גבי כמה טיפולים הוא גודל הקעקוע ומורכבות העבודה עליה נדון בהמשך. כאשר מדובר על קעקוע אחד, ניתן לסיים את התהליך באותו יום. 

 

תופעות לוואי של הסרת קעקוע בטיפול אחדתופעות לוואי של הסרת קעקוע בטיפול אחד

כאשר אנחנו מדברים על הסרת קעקוע בלייזר, תופעות הלוואי הן זהות לתופעות הלוואי שיש בטיפול לייזר סטנדרטי. יש את האפשרות הכירורגית אשר תופעות הלוואי שלה יכולות להיות דימום באזור, נפיחות וכד'. תופעות לוואי של טיפול בלייזר יהיו אדמומיות באזור המטופל לאחר הטיפול, לעיתים גם נפיחות. מדובר על תופעות לוואי שכיחות אשר נעלמות עם הזמן, לרוב כבר אחרי יום או שניים. 

 

מורכבות הסרת הקעקוע

חשוב להדגיש, המחיר לא זול עבור הסרת קעקוע בטיפול אחד. גם כאשר החלטתם לבחור בשיטה זאת, יהיה עליכם לבחור את המרפאה הנכונה להשלמת התהליך. המחיר של הסרת קעקועים משתלם למטופל, טיפול אחד לכל החיים. בחירת המרפאה חייבת להיות חכמה ותחת הרבה מחשבה כדי לקבל את התוצאה המושלמת. לא לכל אחד מתאים לבחור תהליך של הסרת קעקוע בטיפול אחד. למעשה, ככל שמורכב יותר להסיר את הקעקוע שלכם, ככה כדאי לכם יהיה להימנע מתהליך זה. אלו הדברים המשפיעים על מורכבות התהליך:

  • צבע – הצבע הקל ביותר להסרה הוא דיו שחור. הסרת קעקועים עובדת בצורה בה ככל שהצבע בהיר יותר, ככה הקושי להסיר אותו גדל. כמו כן, עירוב צבעים בקעקוע גם הופכים את העניין למורכב יותר.
  • עומק – ככל שעומק הקעקוע נמצא עמוק יותר, ככה הנגישות לקעקוע בעת הטיפול מסובכת יותר ולכן, יש צורך לפרוש את הטיפול על גבי כמה סשנים. 
  • גיל – כמה זמן יש לכם את הקעקוע? ככל שיש לכם זמן רב יותר את הקעקוע ככה הוא יהיה יותר נוח להסרה. קעקועים טריים יהיו מאוד קשים להסרה ולכן, אין מנוס מפרישת התהליך על גבי כ-4 סשנים לקעקוע קטן עד בינוני. 

עלות הטיפול

מורכבות הסרת הקעקוע משפיעה באופן ישיר על המחיר אותו תשלמו. כאשר מדובר על מספר טיפולים, המחיר עבור טיפול קטן יהיה החל מ-200 ש"ח עד 400 ש"ח. המחיר עבור הסרת קעקוע בינוני יהיה החל מ-400 ש"ח ועד כ-800 ש"ח ואילו הסרת קעקוע גדול יכול להגיע למחיר של עד כ-1,900 ש"ח לטיפול. הסרת קעקוע בטיפול אחד הוא תהליך יקר יותר ולכן, המחיר אותו תשלמו יהיה כמעט כפול שניים מהמחיר המקורי. הנתון משתנה ממרפאה כזאת לאחרת, אבל כאשר אתם בוחנים מרפאה שמציעה לכם טיפול כזה, תהיו בטוחים שאתם רוצים לבחור את המרפאה המקצועית ביותר.  

עמוס משולם הסרת קעקועים
עמוס משולם הסרת קעקועים

עמוס משולם, מסיר קעקועים ומקעקע ותיק עם ניסיון עשיר בתחום והיסטוריה עשירה של לקוחות מרוצים ושלל הצלחות שונות. אנו במרכז הסרת הקעקועים מזמינים אתכם להיות שלמים עם הקעקועים שלכם

התקשרו עכשיו!