הסרת קעקועים בלייזר מחיר

תוכן עניינים
צרו איתנו קשר לייעוץ או חייגו

הסרת קעקועים בלייזר מחיראם בזמן האחרון החלטתם להסיר את הקעקוע שיש לכם ואתם רוצים לדעת מה המחיר אותו תשלמו, בוודאי נתקלתם בשני דברים. הדבר הראשון הוא, התהליך עצמו והמורכבות שיש בתהליך. הדבר השני הוא, המחיר משתנה בהתאם למספר נתונים. המחיר הוא לפי טיפול, אך יש מקומות אשר יציעו לכם מחיר כולל עד להשלמת התהליך. כדי לדעת כמה אתם עומדים לשלם על התהליך עליכם יהיה לבחון האם הקעקוע שלכם הוא מורכב להסרה או לא. הנה הדברים המשפיעים על מורכבות התהליך:

 

הסרת קעקועים בלייזר מחיר על בסיס מספר טיפולים:

כדי שתוכלו לדעת בוודאות כמה טיפולים אתם נדרשים להסרת הקעקוע, אתם צריכים להגיע לייעוץ במקום מקצועי. המטפל בוחן את הנתונים הבאים כדי לתת לכם מספר טיפולים להסרת הקעקוע באופן מוחלט:

  • מה צבע הקעקוע שלכם? הצבעים המורכבים ביותר להסרה הם ירוק וכחול. מספר המפגשים הנדרשים להסרה של צבעים אלו יהיה גבוה יותר מאשר קעקועים בדיו שחור. אם הקעקוע שלכם מבוסס על דיו שחור בלבד, מספר הטיפולים יהיה מצומצם יותר מאשר כל צבע אחר. מלבד לכך, גם איכות הדיו היא פרמטר המשפיע על מספר הטיפולים. ככל שהקעקוע מקצועי יותר כך סביר להניח שהוא מונח עמוק יותר בעור שלכם ובכך תדרשו ליותר טיפולים.

 

  • כמה זמן יש לכם את הקעקוע? ככל שהקעקוע נמצא יותר שנים על העור שלכם, ככה הוא יהיה פשוט יותר להסרה. ההבדל הוא לא לפי חודשים, אלא לפי שנים. אם הקעקוע נמצא עליכם פחות מ-5 שנים, ככה יהיה קושי גדול יותר להסיר אותו. בדרך כלל, קעקועים בני 10 שנים ומעלה יהיו מושפעים יותר לטובה מקרני הלייזר. 
  •  מה גודל הקעקוע שלכם? אפשר להסיר קעקועים גדולים וקטנים כאחד, מזה אין לכם סיבה לחשוש. הלייזר מבוסס על טכנולוגיה אשר מסירה חלקיקי דיו קטנים בכל פעם ולכן, הסרה של קעקוע גדול תדרוש מספר מפגשים רב (לרוב בין חמישה לשמונה מפגשים). 

 

  • איפה ממוקם הקעקוע? הידעתם? אפקטיביות התהליך ומשך הזמן שלה גם מאוד תלויה במיקום הקעקוע. התהליך מתבסס גם על קרני הלייזר, אך גם על ביולוגיה של גוף האדם (זהו למעשה החצי השני של התהליך). הלייזר שובר את הדיו בקעקוע ואילו תאי הדם הלבנים בגוף שלנו מנקים את הדיו החוצה. כאשר הקעקוע ממוקם במקום בו יש פחות זרימה של דם, ידרשו יותר טיפולים. לדוגמא, באצבעות ובאוזניים זרימת הדם היא פחותה ולכן, ידרשו יותר טיפולים כדי לקבל תוצאה מושלמת.

 

חבילות הסרת קעקועים בלייזר מחיר

אחת הדרכים להוזלת התהליך היא באמצעות רכישה של תוכנית טיפולים במקום לשלם בכל פעם על טיפול בודד. מחיר החבילה תלוי בנתונים שציינו קודם לכן. עם זאת, החיסכון ברכישת חבילה הוא מהותי ויכול להגיע לכ-10% עד 15% מתשלום עבור טיפולים בודדים בכל פעם. כדי לדעת מה מחיר החבילה תצטרכו להגיע לפגישת ייעוץ על מנת שהמטפל יוכל לראות את הקעקוע שלכם ואת מצבו הנוכחי. הייעוץ הוא ללא עלות ולאחר מכן, תוכלו לקבוע את המפגשים הבאים להסרת הקעקוע.

 

הסרת קעקועים בלייזר מחיר טיפולהסרת קעקועים בלייזר מחיר טיפול

השאלה הכללית הזאת יכולה להיות מאוד בעייתית בהתאם לדברים שציינו בתחילת המאמר. יש כל כך הרבה סוגים של קעקועים וכל נתון קטן עלול להשפיע על המחיר. ריכזנו עבורכם מחירון המתאר הסרת קעקועים בלייזר מחיר עבור טיפול בהתאם לגודל הקעקוע:

  • המחיר הממוצע עבור הסרת קעקוע קטן הינו בין 200 ש"ח ועד 400 ש"ח. המחיר הוא עבור טיפול בודד שכן, לא נדרש יותר עבור קעקוע קטן. במקרה בו מדובר על קעקוע צבעוני או טרי, ייתכן ויידרש יותר מטיפול אחד.
  • המחיר הממוצע עבור הסרת קעקוע בגודל בינוני הינו החל מ-400 ש"ח ועד כ-800 ש"ח לטיפול. גם כאן פער המחירים בהתאם לסוג הקעקוע. 
  • המחיר הממוצע עבור הסרת קעקוע גדול מתחיל מכ-800 ש"ח לטיפול ומגיע לכ-1,900 ש"ח לטיפול. נכון יותר יהיה לבחור בחבילת טיפולים, שכן עבור הסרת קעקועים בלייזר מחיר חבילה יהיה נמוך יותר מאשר כל טיפול באופן נפרד. בנוסף לכך, ברגע בו אתם בוחרים בחבילת טיפולים אתם לא נדרשים בתשלומים נוספים אם יש חריגה מכמות הטיפולים הקבועה מכיוון שהקעקוע עדיין לא הוסר בשלמותו. 

למה לצפות לאחר התהליך?

בעבור הסרת קעקועים בלייזר מחיר משתנה בהתאם למורכבות התהליך, אך דבר אחד לא משתנה – ההרגשה לאחר הטיפול. למה אתם אמורים לצפות לאחר סיום הטיפול? הטיפולים בלייזר הינם חדשנים ולכן, זמן ההחלמה השתפר באופן דרסטי. טיפול אורך בדרך כלל כ-20 דקות פחות או יותר, ואין זמן החלמה לאחר היציאה. בסוף הטיפול תוכלו להמשיך בשגרה היומית שלכם. לעיתים האזור יהיה מעט נפוח ואדמומי כחצי שעה לאחר הטיפול. בעזרת משחה מרגיעה עור או קרח ניתן למזער את ההרגשה הזאת. 

בתום הטיפול אתם מקבלים הוראות מדויקות איך לנהוג בימים הקרובים לאחר הטיפול. יש מספר דברים אשר אסור לכם לעשות כמו חשיפה לשמש באזור הטיפול. בכל מקרה של תרחיש חריג יש לדווח למרפאה ובכך תקבלו הוראות לפעולה. כמו כן, רצוי לעסות את מקום הקעקוע בימים שלאחר הטיפול כפעם עד פעמיים ביום, המטפל יסביר לכם בדיוק איך לעשות את זה. אפקטיביות התהליך אינה תלויה רק באיכות הלייזר, אלא גם בהתאם למערכת הביולוגית שלכם ולכן, אין לכם ממה לחשוש אם התהליך אורך יותר זמן ממה שחשבתם. חשוב כמובן לבחור במקום אשר מחזיק את הציוד המתקדם ביותר אשר יכול לעבוד מול הסרת צבעים שונים ומגוונים, מקום מורשה אשר מנוהל על ידי אנשי מקצוע מוכרים.

Picture of עמוס משולם הסרת קעקועים
עמוס משולם הסרת קעקועים

עמוס משולם, מסיר קעקועים ומקעקע ותיק עם ניסיון עשיר בתחום והיסטוריה עשירה של לקוחות מרוצים ושלל הצלחות שונות. אנו במרכז הסרת הקעקועים מזמינים אתכם להיות שלמים עם הקעקועים שלכם

התקשרו עכשיו!