הסרת קעקועים בבנימינה

תוכן עניינים
צרו איתנו קשר לייעוץ או חייגו

בחיים אנחנו עושים לפעמים כל מיני שטויות, אחת הטעויות החביבות אך המציקות ביותר שמישהו יכול לעשות זה קעקוע מטופש, או כזה שלא הזדקן איתנו יפה. אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בחיים לפתע לא מרוצים מאחד הקעקועים שלנו עד לרמה שבא לנו להסיר אותו. לא משנה אם מדובר בקעקוע טיפשי למדי או פשוט קעקוע שאתם לא אוהבים, אם מצאתם את עצמכם רוצים להסיר את הקעקוע כנראה שהגיע הזמן. היום אפשר לעשות את זה בקלות יחסית בכל מקום בארץ. כך לדוגמא תוכלו למצוא הסרת קעקועים בבנימינה, ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת. הסרת קעקועים בבנימינה הינה תהליך מעניין. היום משתמשים בטכניקות מצוינות כדי לאפשר הסרה יעילה שמשאירה אתכם ללא סימנים. מי אמר שאי אפשר להחזיר את הזמן לאחור? הסרת קעקועים יכולה לעזור לנו להחזיר את הזמן לפחות בהחלטה אחת, פחות טובה שלקחנו אי שם באיזה רגע לא מדויק.

אז אם אתם צריכים להסיר קעקוע הגעתם למקום הנכון. כאן נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על הסרת קעקועים בבנימינה ובכלל בארץ. קדימה מתחילים!

הסרת קעקועים בבנימינה

כך תדעו שהגיע הזמן להסיר את הקעקוע

ראשית עליכם לשאול את עצמכם האם הסרת קעקוע צבעוני היא אכן הכיוון הנכון עבורכם כרגע. אחרי שתסירו אותו לא תהיה דרך חזרה ואנחנו מתארים לעצמכם שלא תעשו אותו שוב. לקעקועים יש גם משמעות אסתטית אך גם משמעות סימבולית. הרבה מהאנשים קעקעו קעקוע בעל משמעות, שממייצג עבורם תקופה יפה או מזכיר להם דברים שנשכחו. לפעמים הקעקוע מספר איזה סיפור בעל חשיבות שמקועקע רצה שיהיה עליו בכל עת, לפעמים הקעקוע נעשה לזכר אדם מסוים. לכן צריך לזכור שלא סתם עשיתם את הקעקוע ועליכם להבין אם אתם אכן רוצים להסיר אותו. אם כן תדעו שאפשר למצוא הסרת קעקועים בבנימינה, שם יעשו עבודה מקצועית, יסודית ובקלילות. אז אם גרים בבנימינה או בסביבה תוכלו למצוא פתרון ממש בקלות. על מנת לדעת אם אתם אכן רוצים להסיר את הקעקוע שאלו את עצמכם מספר שאלות. תוכלו לבחון את השאלה המורכבת הזו על ידי מספר פרמטרים:

אתם חושבים על כך תקופה ממושכת

אם אתם מוצאים את עצמכם רוצים להסיר את הקעקוע כבר תקופה ארוכה, יכול להיות שאתם אכן מחוברים לרצון הזה, והגיע הזמן. זו לא החלטה שכדאי להחליט במהרה או בפזיזות, כי כאמור אין דרך חזרה. לכן אם אתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על הסרת הקעקוע במשך לפחות כמה חודשים, התחילו את תהליך הבירור ותוכלו להסיר את הקעקוע ממש בקרוב.

קבלו את ההחלטה להסיר את הקעקוע כשאתם בתקופה טובה.

חשוב מאד לא לקחת את ההחלטה הזו בתקופה קשה או אמוציונלית מדי בחיים שלכם. נסו לקבל אותה מתוך מקום טוב ושקט. בנוסף אל תקחו החלטה להסיר קעקוע כשאתם שיכורים או משהו בסגנון, אנחנו שופטים את המציאות בצורה פחות מוצלחת במצב הזה ועדיף שלא לעשות זאת.

התייעצתם על כך עם חברים

במצב כזה חשוב להתייעץ עם חברים. תפקיד ההתייעצות אינו לגרום לכם לקבל את ההחלטה אלא לעזור לכם להתלבט בקול רם. לפעמים כשהמחשבות נשארות רק בנינו לבין עצמנו אנחנו לא מצליחים להתבונן בהם נכוחה, ולא יודעים מהי באמת האמת הפנימית שלנו. לכן חשוב לדבר על כל בקול רם ולהוציא את המחשבות מהמוח ולחלוק אותן עם אחרים. תוכלו לשאול אותם מה הם חושבים, לספר למה אתם רוצים להסיר וכמה זמן אתם כבר חושבים על כך.

דמיינו את הרגע שאחרי ההסרה

נסו לדמיין איך תרגישו רגע אחרי הסרת הקעקוע. אם אתם מרגישים תחושה של שמחה אז כנראה שזה הכיוון הנכון עבורכם! עמדו מול המראה ונסו לדמיין את האיזור של הגוף ללא הקעקוע. אם הקעקוע נמצא במקום שאינם יכולים לראות במראה, בקשו מחבר או חברה לצלם את האזור וממש השתמשו בדמיון כדי לנסות ולראות איך האיזור יראה ללא הקעקוע והאם תהיו מרוצים ושמחים.

ערכו לעצמכם רשימה של סיבות להסרת הקעקוע

קחו דף ועט וכתבו למה אתם רוצים להסיר את הקעקוע. כשאנחנו רואים את הדברים מול העיניים הרבה יותר קל לנו להבין בעצמנו את הרצונות האמיתיים שלנו. גם אם הרשימה תהיה קצרה מאד עדיין תזכו להקדיש לכך זמן ולברר עם עצמכם האם זה באמת מה שאתם רוצים.

אם עברתם על כל הפרמטרים ואתם מבינים יותר ויותר שאתם אכן רוצים להסיר את הקעקוע – יופי נהדר! התחילו מלחפש אנשים מקצוע מעולים שעושים עבודה מדהימה בהסרת קעקועים. תוכלו למצוא מקומות מצוינים כגון הסרת קעקועים בבנימינה. כעת חקרו קצת על התהליך עצמו כדי שתבינו לפני מה אתם ניצבים.

תהליך הסרת הקעקוע

תהליך הסרת קעקוע גדול בבנימינה ובמקומות נוספים בארץ הוא תהליך שנעשה בצורה מקצועית, רצינית ובסופו של דבר ממש משתלמת. אם תשכילו לבחור מקום מעולה שעובד בצורה מדויקת, אתם תצאו מאד מרוצים ותוכלו להמשיך את החיים שלכם ללא הקעקוע שכבר אין לכם צורך או רצון בו.

התהליך שנעשה באמצעות לייזר עובד ככה: אנרגיית קרן הלייזר, חודרת לעור מבלי לפצוע אותו ופוגעת באופן מדויק בפיגמנט הצבע בלבד, ממנו מורכב הקעקוע. בשיטה זו, הלייזר מעלים גושי פיגמנט גדולים הם הופכים לקטנים יותר ואז קל למערכת החיסונית להוציא את החלקיקים מן העור אל מחוץ לגוף.

הסרת קעקועים בבנימינה לא נמשכת זמן רב. לרוב ההסרה תדרוש בין 8-12 טיפולים. במקרים של קעקועים קטנים בעלי גוון אחד, גם שישה טיפולים יוכלו להספיק.

לסיכום, אם אתם רוצים להסיר את הקעקוע שלכם וחושבים על כל כבר זמן רב, כנראה שאכן הגיע הזמן. עליכם לבחור במקום מקצועי שיעשה עבורכם עבודה טובה ויסודית ויעלים את הקעקוע לחלוטין כך שלא ישאר ממנו זכר.

Picture of עמוס משולם הסרת קעקועים
עמוס משולם הסרת קעקועים

עמוס משולם, מסיר קעקועים ומקעקע ותיק עם ניסיון עשיר בתחום והיסטוריה עשירה של לקוחות מרוצים ושלל הצלחות שונות. אנו במרכז הסרת הקעקועים מזמינים אתכם להיות שלמים עם הקעקועים שלכם

התקשרו עכשיו!